Pramoninių grindų betonavimas

Pramoninės grindys naudojamos labai įvairiose aplinkose. Betoninės pramoninės grindys – idealios įrengiant įvairių pramonės šakų pastatus. Tokios grindys atsparios didelėms mechaninėms ir dinaminėms apkrovoms. Betoninės grindys pasižymi ypač geromis eksploatavimo savybėmis. Jos atitinka gana aukštai keliamus tokius reikalavimus, kaip atsparumas mechaniniam ir fiziniam poveikiui, standumas, sanitariniai higieniniai ir ekonominiai reikalavimai. Todėl pramoninės grindys naudojamos statant ir rekonstruojant įvairius objektus. Tai farmacijos, maisto, chemijos pramonė,ir t.t. Pramoninės grindys naudojamos sandėliuose, gamyklų ir fabrikų cechuose, transporto stotelėse, mechaninėse ir instrumentų dirbtuvėse, parodų ir prekybos salėse.
Pramonines grindis galima kloti po atviru dangumi. Pramoninėms grindims keliami aukšti reikalavimai. Tai eksploatavimo apkrovos ir sąlygos, substrato kokybė, pagal kurį klojamos apsauginės ir dekoratyvinės dangos. Šiuolaikinės pramoninės grindys išsiskiria puikiu cheminiu atsparumu bei geromis mechaninėmis savybėmmis. Pramoninės grindys – tai ir ekologiškos medžiagos, galima pasirinkti iš plačios spalvų gamos, jį patogu prižiūrėti ir valyti. ,

Patalpose, kuriose įrengtos tokios grindys išvengiama mikrofloros užsiveisimo. Pramoninės grindys taip pat puikiai sugeria garsą. Šiuolaikinės pramoninės grindys itin skiriasi nuo tradicinių medžiagų, jos atitinka pačius aukščiausius sanitarijos ir higienos reikalavimus, taikomus šiuolaikinėje gamyboje.
Pramoninės grindys plačiai taikomos ne tik pramoninėse įmonėse, garažų ir sandėlių kompleksuose, bet ir sporto statiniuose, biuruose, gydymo ir mokslo įstaigose, pasilinksminimo vietose ir t.t.

Pramoninių grindų privalumai
Pramoninės grindys turi tokių privalumų: jos monolitiškos, ilgaamžės, nedulka, yra aukšto cheminio atsparumo, atsparios dėvėjimuisi, smūginėms ir vibracinėms apkrovoms, nedegios ir kt.

Atsparumas smūginėms ir vibracinėms apkrovoms
Betoninės pramoninės grindys yra atsparios sunkių daiktų kritimo sukeltoms smūginėms apkrovoms, veikiančių staklių ir kitos įrangos vibracijai, poslinkių įraižoms, kai grindimis stumiami rankiniai vežimėliai su guminiais arba plastikiniais ratukais. Pats ryškiausias pavyzdys gali būti šiuolaikiškos spaustuvės, kuriose egzistuoja visos pirmiau išvardintų apkrovų rūšys, –pramoninės grindys sėkmingai išlaiko šiuos išbandymus.

Domina pramoninių grindų įrengimaskreipkitės, aptarsime sąlygas, parengsime pasiūlymą!

Kokybiškos betonavimo paslaugos